Halı Saha Projeleri

Gönderen:

Halı Saha Projeleri

Günümüzde dünya çapında ve ülkemizde çok yaygın olarak yapılan futbol sporunun eğlence ve dostluk dolu yerleri olan halı sahalar gittikçe yayılmaktadır. Bir sektör haline gelen halı saha sektörü kalite sınıflandırması grubuna girmiştir. Çoğu insanın bildiği üzere halı sahalara bakışta belli kriterler oluşmuş ve bunlara göre halı saha seçimleri yapılmaktadır. Sonuç olarak hizmet sektörüne dahil olan bu sektör de iyi hizmet vermek önemlidir. Halı saha projelerindeki başlıca kriterlerden birisi de zemin kalitesidir. İnsanların keyifle sporunu yapabileceği çok yerden başta geleni olmak ile birlikte aranan bir unsur haline gelmiş bir hizmettir. İşte bu iyi hizmeti hem uygun bir şekilde hem de kaliteli bir şekilde verebilmek için gerekli bilgilere ulaşmak, araştırmak önemlidir.

Halı saha yapımı üzerine kurulmuş firmalar mevcuttur. Yapımında birçok hesaplama, aşamalı bir yapım sistemi ve kalite aranmaktadır. Çimin kalitesi göz önünde bulunan ilk etken olmak ile birlikte, yapımın en son aşamasıdır. Sektörün uzman ismi olarak hizmet veren olarak halisaha.com ‘u gönül rahatlığı ile seçebilir, aklınızdaki tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.
Yapım işlemi aşamalarını ilki planlama aşamasıdır. Kotun “0” olması işlemi için hesaplamalar yapılır. İkinci aşama ise hatıl kazısı işlemidir. Sahanın zemini yapılmaya başlanır. Daha sonra saha iskeleti hazırlanır ve uygulanır. Aydınlatma ve ağların yerleştirilmesi sağlandıktan sonra mıcır serilir ve son aşama suni çim halı serimi işlemi gerçekleştirilerek sahanın yapımı tamamlanır. Boyut ve kaliteye göre değişkenlik gösteren fiyat sistemi mevcuttur. Detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir. 0212 533 70 73

hali saha projeleri

halı saha projesi, halı saha yapım görüntüsü,

kapalı halı saha projeleri

halı saha proje çizimi, halı saha projelendirmesi,

hali saha maliyeti & projelendirme

halı saha projelendirme, proje yapımı, büyük açık halı saha,

halı saha proje çizimi

suni çim halı saha örnek projesi, büyük halı saha,
halı saha projesi dwg

1

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın