Halı Saha Ölçüleri

Gönderen:

Standart olarak halı saha ölçüleri 50×30 metre olarak baz alınır. Tabii yapılacak zeminin müsaitlik durumuna göre veya müşterinin özel isteğine göre bu ölçüler değişiklik gösterebilir. 45×25 veya 50×25 veya 45×20 ölçülerinde de halı saha yapımı gerçekleştirilmektedir.

Günümüzün gözde sporu futbol, halı sahalarda oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Hem eğlence amaçlı hem de kaliteli bir keyif için oldukça sık tercih edilen halı saha sporu sektöründe gün geçtikçe ilerlemektedir. İnsanların halı saha denince baktıkları ilk etken zeminin kalitesidir. Diğer önemli etken ise sahanın büyüklüğüdür. Hem uygun maliyetli, hem kaliteli bir zemine sahip hem de rahat spora elverişli bir halı saha hizmeti vermek için gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
Açık halı saha ve kapalı halı saha yapımı aşamalı bir sistemdir. Gerekli boyut hesaplamaları ve saha imkanları sağlandıktan sonra kaliteli hizmet vermeye başlanabilir. Halı saha yapımının uzman ismi olarak kısa sürede tüm bu imkanları sağlayabilmekteyiz. İdeal saha ölçüleri, halı saha ölçüleri, halı saha ölçüleri ve maliyeti, standart halı saha ölçüleri, halı saha boyutları, mini halı saha ölçüleri, futbol saha ölçüleri, halı saha ebatları, halı saha ölçüleri ve fiyatları, çim kalitesi bilgileri için bize ulaşmanız yeterlidir. Araştırılması ve üzerine düşülmesi gereken bu konularda doğru kararlar almak fayda getirmektedir. Saha büyüklüğü ve zemin kalitesi uygunluğu durumunda halı saha turnuvalarına da hizmet verebilmek mümkündür. Günümüzde yaygınlığı ve çok tercih edilmesi sebebiyle halı saha ligleri, turnuvaları oldukça sık düzenlenmektedir. Örneğin; halısaha büyüklüğü 7ye 7 karşılaşmalar için uygun olmalıdır. İdeal bir sayı olan 7ye 7 için uygun bir saha tasarlamak ile birlikte kaliteli zemini de oluşturmak gerekmektedir.

halı saha çzigi ölçüsü, çizgi ölçüleri, beyaz çizgi, halı saha çizgisi,

 

Sektörün gelişen ve oldukça sık tercih edilen ismi olarak siz değerli yatırımcılarımıza ve spor dostlarına yıllardır hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

açık halı saha ölçüleri, halı saha boyutları, barcelona sahası, halı saha ebatları, halı saha ölçüleri,

 

Bir önceki yazıya ulaşmak  için tıklayınız =>  Halı Saha Maliyeti

Bir sonraki yazıya ulaşmak için tıklayınız => Halı Saha Projeleri

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.

Bir Cevap Yazın