Reform Grup bünyesinde faaliyet gösteren Reform Spor Sistemleri Ltd. Şti.(Reform sports), 1995 yılında kurulmuş olup spor tesislerinin malzemelerini imal ve dizayn etmektedir. Firmamız bu 22 yıl içerisinde 8000’i aşkın tesis kurmuştur. Yüksek kalite anlayışı ve tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel üretim ve satış kadrosu ile alanında uzman montaj ekiplerimiz Türkiye’nin bütün illerinde ve 70 ülkede faaliyet göstermektedir.reform sports

Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir. Ayrıca yüksek rekabetçi anlayışımızla, insan sağlığı ve çevre güvenliğini dikkate alarak en iyi hizmet vermek için üstün bir çaba sergilemekteyiz. TSE, IAAF, ITF, FIFA, ISO 9001 vb. yerel ve uluslararası tüm sertifikalara sahip oluşumuz Türkiye ve Uluslararası standartlardaki iyi hizmet ve üstün kalite anlayışımızın kanıtıdır.

Grubumuz bünyesinde 9 ticari marka bulunmaktadır. Bunlar; Reformsports, Refrubber, RefyapıRefturfReformekipman, Refziraat, Refkim, RMS ve Reffloor’dur.

Sentetik çim: Yıllık 11.000.000 m2 üretim kapasitesine sahip olan bu bölümde futbol, tenis, golf, hokey ve dekoratif amaçlı her çeşit sentetik çim halı üretimi yapılmaktadır.

Kauçuk: Yıllık 200.000 m2 üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde, spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR’den mamul Kauçuk Karo, Kauçuk Parke, Kauçuk Rulo, süt ve at çiftlikleri için hayvan yatakları üretilmektedir.

Çelik konstrüksiyon: Yıllık 200.000 ton üretim yapan Çelik konstrüksiyon bölümünde kapalı spor salonları, futbol, tenis sahaları ve hayvan ağılları için çelik çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Dünya çapında bir marka olarak profesyonel ürün ve hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla.

reform sports, reform,